Náš TIP! Gelová nemrznoucí membrána Freezefat

Gelová nemrznoucí membrána Freezefat - zvětšit obrázek
Výrobce neuvedeno
Kat. číslo Medw1003
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 3 dnů

          
                                           
Cena 59,00 Kč

Popis produktu

Nemrznoucí membrána pro kryolipolýzu - kvalitní Česká výroba.

Naše společnost se rozhodla začít vyrábět vlastní nemrznoucí membrány za přijatelnou cenu z několika důvodů. Cena originálních membrán je vzhledem k ceně služby dost vysoká. Na originálních membránách chybí značení dle EU norem a složení není uvedeno.

Hlavně díky ceně se začalo stávat, že některá studia začala používat nevyhovující, po domácku vyráběné olejové membrány s nevhodným složením a nebo je přestala používat při teplotách nad 0°C. Při použití přístrojů bez nemrznoucí membrány i nad teplotu 0°C hrozí povrchové popáleniny! Pokud neoriginální membrány nemají správnou viskozitu a složení, tak riskujete zanesení podtlakového systému, nadměrné opotřebení vývěvy přístroje a v nejhorším případě i újmu na klientově zdraví.

Membrány naší výroby mají vyšší tepelnou přenosnost. Nedoporučujeme přesahovat teplotu -3°C(-5°C) a používat membrány opakovaně! Aplikátor sice u většiny přístrojů umožnuje dosáhnout teploty až -10°C, ale teplota tkáně nikdy nesmí překročit 0°C. Membrána díky vlastnímu tepelnému odporu zaručuje teplotní rozdíl tkáně od teploty aplikátoru a díky přesnému množství gelu v membráně rovnoměrné rozložení tepelného výkonu na ochlazovaném místě.

Gelové membrány jsou vyrobeny z textilie vyztužené bodovými sváry zvyšující jejich pevnost v tahu. Složení gelu je pH neutrální a je bez parfemace. Bod tuhnutí -10°C, bod mrznutí -25°C.

Technické informace

Nemrznoucí membrány pro Kryolipolýzu, váha <55g

WWW odkazy k produktu

Odkaz na www výrobce

Gelová nemrznoucí membrána Freezefat - masaznipotreby.cz