CRYO MAX

CRYO MAX - zvětšit obrázek
Výrobce neuvedeno
Kat. číslo 105
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 14 dnů

          
                                           
Cena 169 000,00 Kč

Popis produktu

3V1 CRYOLIPOLÝZA-RADIOFREKVENCE-KAVITACE

CRYOMAX

CRYOMAX – První přístroj na trhu kombinující 4 nejznámější metody na odbourávání tělesného tuku, formování postavy a rejuvenaci obličeje v jednom. Využívá nejnovější metodu kombinace kryolipolýzy a elektroforézy najednou. Dále je vybaven bipolární a multipolární radiofrekvencí a lipo ultrazvukovou kavitací. Výhoda oproti konkurenčním přístrojům je, že se s ním dá pracovat i s tenčí tukovou vrstvou.

Kryolipolýza způsobuje předčasnou smrt tukových buněk díky snížení teploty pod práh jejich životaschopnosti. Následně jsou odbourány tělesným metabolismem. Kryolipolýza je kombinována s elektroforézou pro vyšší účinnost terapie. Je vhodná pro formování postavy především u větších tukových vrstev.

Klasická ultrazvuková kavitace s novou funkcí frequecy auto-tracking(přesné doladění frekvence aplikátoru) pro zvýšení efektivity přenosu energie do tkáně. Je vhodná pro formování postavy u středních a větších tukových vrstev v oblastech mekkých tkání.

Nejšetrnější metoda na odbourávání všech druhů tukových vrstev a rejuvenaci tkáně za pomoci krátkovlnného radiofrekvenčního vlnění díky jeho vedlejšímu tepelnému efektu. Tukové buňky jsou za pomoci tepla přirozeně tělem metabolizovány. Přístroj je vybaven dvěma aplikátory Multi-polárním pro tělo a Bi-polárním na obličej a hůře přístupné plochy.

WWW.MEDWELL.CZ

Technické informace

Technické údaje:
Dotykový displej 5.6“
Čas terapie 5-60min
Výkon kavitace: max 82W
Frekvence kavitace: 32Khz /+-10% (funkce auto-tracking)
Výkon RF: max 50W
Ferekvence RF: 1Mhz
Teplota kryoterapie: -1°C
Frekvence elektroforezy: 1Khz
Průběhěh elektroforézy: 1x galvanický, 6x faradaický
Kryolipolýza kombinovaná s elektroforézou.
Barva přístroje: dle specifikace zákazníka
CE 1023, ISO 13485:2003

www.medwell.cz

WWW odkazy k produktu

Odkaz na www výrobce

Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek

CRYO MAX - masaznipotreby.cz